WATCH PROMO VIDEO

THERE IS ALWAYS SOMETHING EXCITING GOING ON OUR PARK

PROFESJONALNE ELEKTRONARZĘDZIA

PROFESJONALNE ELEKTRONARZĘDZIA

Nasz asortyment przoduje w profesjonalne elektronarzędzia na które udzielamy bezpłatnej 3-letniej gwarancji również dla firm. Przez czas jej trwania jak i po oferujemy opiekę, tzn. jak coś się popsuło to my zajmujemy się całym procesem naprawczym, Ty nie musisz się martwić.

MAKITA

Makita stale wzbogaca swój asortyment elektronarzędzi. Możecie znaleźć dosłownie wszystko.

BOSCH

Profesjonalizm, wytrzymałość i precyzja to są atrybuty elektronarzędzi Bosch. Na rynku od wielu lat cieszące się sławą nie tylko wśród firm budowlanych ale i majsterkowiczów

METABO

Metabo jest producentem profesjonalnym elektronarzędzi posiadającym różnież w swojej ofercie szeroką gamę osprzętu.

MILWAUKEE

“W Milwaukee® pojęcie „Heavy Duty“ to więcej niż część sloganu. To zobowiązanie do dostarczania profesjonalistom najwyższej klasy narzędzi. Inżynierowie Milwaukee® nie projektują po prostu narzędzi. Oni projektują narzędzia, dzięki którym praca jest sprawniejsza, wydajniejsza i znacznie bezpieczniejsza.”

DEWALT

Nasze elektronarzędzia są stworzone do pracy na budowie. To właśnie tam są testowane. A jeśli pojawia się jakiś problem, to właśnie tam go rozwiązujemy. W rezultacie otrzymujemy narzędzia, które spełniają wszelkie potrzeby użytkowników.” – Dewalt

NARZĘDZIA I OSPRZĘT BUDOWLANY

NARZĘDZIA I OSPRZĘT BUDOWLANY

Nie samymi elektronarzędziami człowiek żyje. W naszym sklepie znajdziecie osprzęt to prawie każdej dziedziny budowlanej np.:

AKCESORIA MALARSKIE

Posiadamy wałki do każdego typu powierzchni. Pędzle, kuwety. rączki, szpachle do gładzi, szpachelki, pace, kielnie, dosłownie wszystko co jest potrzebne, żeby wyremontować bądź wybudować.

ARTYKUŁY ŻELAZNE

Kołki Fischer, Rawplug, Wkręt-met, Marcopol przodują w naszym asortymencie. Mamy również gwoździe budowlane, wszelkiego rodzaju śruby, nakrętki, podkładki, wkręty do drewna, do metalu, samowiercące, ościeżnicowe śruby, ogniwa, zaciski lin, kotwy i wiele innych.

AKCESORIA DO PŁYTEK

Koronki do glazury na szlifierkę kątową lub na wiertarkę. Maszynki do glazury, na wodę i te klasyczne. Tarcze do szlifowania płytek, do cięcia. Wiertła do szkła i gresu. Maszyny do cięcia płytek wielkoformatowych. Wszystko to co glazurnik potrzebuje.

PONADTO POSIADAMY W SPRZEDAŻY

Agregaty malarskie i prądotwórcze
Spawarki i osprzęt spawalniczy
Poziomnice i łaty budowlane
Grzechotki i nasadki
Klucze
Wkrętaki
Miary zwijane i drewniane
Krążki do szlifierek do gipsu
Rękawice i okulary robocze
Noże i ostrza
Przyrządy laserowe
Papiery ścierne, fibry
Palniki dekarskie
Nity i nitownice
Opaski zaciskowe
Młotki i siekiery
Łomy
Frezy
Farby w sprayu
Pianki montażowe
Silikony i akryle
Kaski i kamizelki odblaskowe
Folie i plandeki budowlane
Zaciskarki, obcinaczki i giętarki do rur
Wiadra i kastry
Taśmy malarskie
Piły do cięcia drewna
Piły do cięcia drewna
Betoniarki
Szczypce